KURUMSAL

Hakkımızda

An Kardeşler, enerji sektöründe ilk defa 1987 yılında faaliyet göstermeye başlamış, 2002 yılında firmanın Kayhan Vardar’ın yönetimine geçmesi ile etkinliği katlanarak artmıştır. An Kardeşler Trakya’nın kalbi Lüleburgaz’da Enerji & Yapı alanında 33 yıllık mesleki tecrübesi ve başarısı ile seçkin bir müşteri portföyü oluşturmuştur.

An Kardeşler kurulduğu günden bu yana MITSUBISHI ELECTRIC ve AKSA JENERATÖR Trakya bölge bayisi olarak klima, jeneratörlerin satışı ve satış sonrası teknik destek hizmetini başarı ile yürütmektedir.

Enerji, yapı, soğutma ve iklimlendirme alanlarında, müşterilerin öncelikleri doğrultusunda en etkin ve ekonomik çözümleri üretmeyi kendine ilke edinmiş olan An Kardeşler bunun için gerekli her türlü teknik ve işletme bilgi birikimine sahiptir.

An Kardeşler, bulunduğu sektörde fark yaratarak temsilcisi olduğu markalar adına sorunsuz satış, montaj ve teknik destek sağlamayı kendine misyon edinmiş, yerelden globale gitmeyi hedefleyen, sektörün analizlerini yaparak kendi alanında ilk akla gelen firma olmayı amaç edinmiş bir firmadır.